Ataköy Hurdacı


Amacı giderek genişleyen hurdacılık mesleği sıradan bir meslek olmaktan çıkarak yükselen meslek gurupları içerisinde en karlı sektörler içerisinde yer almaktadır. Bu sektörler içerisinde yer alan Ataköy hurdacı firması sektörde var olmanın getirisini yaşıyor.
Akla gelebilecek her ürünün hurda hale gelmesi ve bu mesleğin bu şekilde işleyişi hem kişisel hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyor.
Ülke Kaynaklarını Asgari Düzeyde Tüketmek
İstanbul Ataköy hurdacısı ülkenin her yerinden gelen hurdaları satın almaktadır. Firmanın belirlediği kategorilerde bulunan hurdalarınızı Ataköy hurda alanlar firmasına getirmeniz ya da talep etmeniz halinde bulunduğunuz adresten almak mümkün. Firma tek bir alanda değil pek çok alanda hurda alımı yapmaktadır. Bu alanlar bilgisayar ve cep telefonları gibi teknolojik araçlar, kağıt, metal parçalar, araba hurdaları, plastikler ve cam gibi alanlardır.
Az Sermaye Büyük Yatırım
Hurdacılara işiniz düşeceği zaman Ataköy en yakın hurdacı olarak size desteğini esirgemeyecektir. Az sermaye ile büyük yatırım yapmayı başaran Ataköy hurdacısı alınan her hurdanın bedelini peşin olarak ödemektedir. Ataköy hurdacısı olarak Çevre Bakanlığından onaylı geri dönüşüm belgeli, firma iş güvenliği alanında sertifikalı, eleman, araç (kamyon, yükleyici, tartma araçları) ve makineleri ile tam donanımlı hizmetler sunuyor.
Firma zor olan bir meslek olan hurdacılıkta iddialı olup alanında ihtiyaç duyulabilecek her türlü ekip ve ekipman, malzeme ve depolama alanı ile 7/24 hizmet anlayışı ile İstanbul İlinde faaliyet göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.