Bahçelievler Bahçelievler Mahallesi Hurda Alanlar


Hurdamı nasıl degerlendiririm?

Hurdanızı satmak mı istiyorsunuz once elinizdeki hurdanın kabala miktarını gözlemleyin,daha sonra iletişim aracları ile bize whatsapp programı aracılıgı ile birkac fotografını cekip bizlerin iletişim adreslerine yollayabilirsiniz..Hurdarınızı bizden fiyat almadan satmayınız…Hurdalarınız bizimle deger bulsun…

Bahçelievler Alüminyum Hurda

Metal hurda çeşitlerinden olan alüminyum hurdalarınızı geri dönüşüme kazandıran hurda alımı yapan firmalarla buluşturmak için bizler hazırız. Bunun için yapmanız gereken telefon numaramızı çevirmek. Bu kadar kolay. Bahçelievler alümimyum hurda alanlar, hemen ziyarete geliyor, alüminyum hurdalarınızı teslim alıyoruz. Alüminyumun kullanım alanları o kadar geniş ki, gözümüze çok batmayan sıradan gelen birçok şey aslında alüminyumdan yapılıyor. Korkuluklar, küpeşteler, tava, tencereler, kapı kolları, kapılar ve sayamayacağımız birçok faydalı eşya.

Ancak yıllar geçtikçe kullanılamayan yıpranan alüminyum ürünleri neden çöp yerine geri dönüşüme kazandırmayasınız. Bahçelievler’da alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Hurda alan firma arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Bahçelievler Bakır Hurda Alanlar

Bakır’ın en önemli özelliği mükemmel bir iletken olmasıdır. Elektrik akımını kolay iletir. Bu nedenle elektronik, elektrikli tüm alanlarda ihtiyaç duyulur. Hurda bakır bir maden olduğundan çıkarılması ve işlenmesi oldukça maliyetlidir. Maslak’da hurda bakırı olanlar eğer hurda bakır alan hurdacı firma ve yerler arıyorsa, hemen iletişime geçebilirler. Bahçelievler‘ya çok yakın bir konumda olduğumuzdan kısa sürede adresinizi ziyaret edebiliriz.

İletişim bilgilerimiz
Bahçelievler Hurdacı
Telefon Numaralarımız : 0(535) 728 71 79
Adres: Siyavuşpaşa Mahallesi Sıraevler Sokak No:60-62 Bahçelievler-İstanbul
Her türlü soru, düşünce ve talepleriniz için bizi 7/24 arayabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.