Merter Hurdacı


Zorlu meslek gurupları arasında yer ala hurdacılık ülke genelinde yaygın bir meslektir. Çünkü hurdacılık eski ve yıpranmış olan ürünleri ülke ekonomisine yeniden kazandırmanın ilk adımıdır. Çok geniş bir yelpazesi olan hurdacılıkta inşaat sektöründen ev atıklarına kadar pek çok hurda eşya bulunur ve hurdacılarda bu ürünler sınıflarına göre ayrıştırır.

İstanbul’un Geneline Hitap Eder

Hurdacılık mesleği ile ilgili yapılan açıklama sonrası İstanbul’un Merter ilçesinde yer alan Merter hurdacı İstanbul ve çevresine hurda hizmeti verir. Belirlenen adreslerden hurdalarınızı teslim alır ve kendi stoklama alanlarında ayrıştırma işlemlerini yaptıktan sonra stoklar. Eski metaller, elektronik malzemeler, inşaat malzemeleri, plastik gibi atıkları Merter hurda alanlar firmasına ulaştırarak kilogram fiyatı üzerinden peşin olarak nakdinizi alabilirsiniz.

Neden Firma Tercih Edilmelidir?

Merter İstanbul’da bilinen adres olup sektörün yoğun olduğu merkezler arasındadır. Hurda konularında birikim ve tecrübesi ile yıllardır faaliyet gösteren firma Merter en yakın hurdacı olarak ulaşılabilecek noktadadır. Hurdalarınızı kendi araç filosu ile belirlenen adresten almakta olan firma aynı zamanda inşaat enkazını da yine araç filosu ile birlikte hurda karşılığında yapmaktadır.

Hurda ile her türlü sorunla karşılaşıldığında tek adresiniz Merter hurdacı olmalıdır. Nedeni, sektörde geçirdiği uzun yıllar, iş tecrübesi, araç filosu, hurda alan kapasitesinin genişliği, deneyimli elemanları ve anında ödenen hurda karşılığı sayılabilir. Hurdalarınızı az yada çok fark etmeden Merter’in alanında en uzman hurdacısına teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.